online assist

WSPÓŁPRACA Z WIRTUALNĄ ASYSTENTKĄ

ZDALNE WSPARCIE DLA TWOJEGO BIZNESU W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH

Zdalne wsparcie w Twojej firmie to pomoc, która odbywa się z wykorzystaniem komputera i telefonu. Może dotyczyć wirtualnego wsparcia Asystentki w sprawach biurowych i administracyjnych, obsługi klienta i rekrutacji, marketingu oraz prowadzenia Social Media i wielu innych. Wybierając zdalne wsparcie Wirtualnej Asystentki, oszczędzasz na kosztach związanych z tworzeniem dodatkowego miejsca pracy, nie potrzebujesz zwiększać powierzchni biurowej i zapewnić niezbędnego wyposażenia biura.

Wirtualna Asystentka to realna osoba, która wszystkie zadania wykonuje wirtualnie (online). Pomaga w sytuacjach, gdy nie masz czasu, określonej wiedzy czy umiejętności. Dzięki nowym technologiom i cyfryzacji możesz zdalnie współpracować z asystentką, która znajduje się na drugim końcu świata. Dzisiaj możesz posiadanie pracownika bez typowej fizycznej infrastruktury biurowej.

Godzina mojej pracy wynosi 50 zł netto. Projekty graficzne oraz Social Media są rozliczane zgodnie z aktualnym CENNIKIEM dostępnym na mojej stronie.

Wirtualna Asystentka może Cię wesprzeć w wielu codziennych działaniach, w zależności od potrzeb Twoich i Twojego biznesu. Zdalna Asystentka przejmie od Ciebie prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych, weźmie udział w spotkaniu biznesowym przez telekonferencję i przygotuje z niego raport. Stworzy rozliczenie delegacji  zestawienia, prezentacje, skontaktuje się z klientami i kontrahentami, zaopiekuje się stroną oraz mediami społecznościowymi Twojej firmy. W razie potrzeby stworzy grafiki oraz animacje zgodne z identyfikacją wizualną Twojego biznesu. Tak naprawdę Wirtualna Asystentka jest w stanie zdalnie prowadzić administrację całego biura i wiele więcej!

Możesz w szybki i łatwy sposób zapewnić swojej firmie fachowe wsparcie Wirtualnej Asystentki.

Po pierwsze konsultacja, podczas której określasz swoje potrzeby i oczekiwania. Ja natomiast informuję Cię o wszystkich szczegółach związanych z naszą współpracą oraz odpowiadam na Twoje pytania.

Po drugie umowa o współpracy, w której znajdą się szczegóły zlecenia. Podpisujemy także klauzulę o poufności oraz ustalamy termin realizacji.

Po trzecie realizacja zlecenia w ustalonym terminie. Ja zajmuję się zadaniami, które oddelegowałeś/aś, a Ty w pełni skupiasz się na prowadzeniu swojego biznesu i jego rozwoju.

Phasellus id fringilla amet, ipsum mi, eget ut