automatyzacja i marketing internetowy, usługi marketingowe dla biznesu online

Kim jest wirtualna asystentka?

Wirtualna asystentka to zdalny pracownik, który pracuje tylko wtedy, kiedy tego naprawdę potrzebujesz.

Często podczas wstępnych konsultacji, klientki zadają mi pytania: kim właściwie jest wirtualna asystentka i jakie zadania mogę jej zlecić? Chcą wiedzieć: jak rozlicza się wirtualna asystentka, jak można delegować jej zadania i dlaczego warto z nią współpracować?

Wirtualna asystentka pełni podobne obowiązki, co zatrudniona w biurze asystentka. Z tą różnicą, że pracuje zdalnie, używając komputera oraz telefonu i tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. 

Możesz współpracować z nią na podstawie rozliczenia godzinowego lub rozliczać się zadaniowo/projektowo. Masz możliwość korzystania z takiego wsparcia w sposób stały, to znaczy co miesiąc i w ramach abonamentu. Ale też jednorazowo, czyli wtedy kiedy akurat masz taką potrzebę.

automatyzacja i marketing internetowy, usługi marketingowe dla biznesu online

Wirtualna asystentka? To się opłaca!

Zatrudnienie wirtualnej asystentki nie wiąże się z koniecznością zapewnienia jej miejsca pracy i odpowiedniego sprzętu oraz jego konserwacji.  Jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnej asystentki w biurze. Taki zdalny pracownik to w dzisiejszym zdigitalizowanym świecie i niepewnych czasach rozwiązanie idealne. Możesz znacznie obniżyć koszty w swojej firmie.

To się opłaca również z tego względu, że płacisz tylko za przepracowane godziny lub wykonane zdania. Otrzymujesz rachunek lub fakturę do zapłaty. Przede wszystkim nie musisz martwić się o opłacenie ZUS-u. Zapominasz też o składkach zdrowotnych, płatnych urlopach wypoczynkowych, zwolnieniach L4 czy konieczności wypłaty lub oddania nadgodzin.

Masz pytania? Chcesz rozpocząć współpracę?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *