O mnie

Justyna Lubawy - Żak

Wirtualna asystentka i marketing internetowy.

Pozwól sobie pomóc!

Nazywam się Justyna Lubawy – Żak. Jestem Wirtualną Asystentką i pomagam przedsiębiorczym i niezależnym Kobietom w budowaniu dochodowych firm.

Współpracuję przede wszystkim z małymi biznesami, które zrodziły się z wielkich pasji!

Zajmuję się biurową i administracyjną obsługą firmy oraz wspieram działania marketingowe w sieci. Możesz mi oddelegować między innymi: projektowanie i zarządzanie stroną internetową, tworzenie landing page i kursów online, przygotowanie newslettera/mailingów, ustawienie chatbotów w messengerze, prowadzenie Social Media, tworzenie grafik, montaż podcastów oraz video.

Przejmuję od Właścicielek firm większość działań online, które wymagają wiedzy marketingowej, technicznej oraz wiążą się z automatyzacją.

Obiecuję Ci

Moje pełne zaangażowanie
Jasne warunki współpracy
Dyskrecję i ochronę danych osobowych

Myślisz o współpracy? Masz pytania?

Zapraszam Cię na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację online! Wybierz dogodny dla siebie termin, po jego rezerwacji otrzymasz potwierdzenia na maila z linkiem do spotkania online na Zoom.

Ile jest wart Twój czas?

Wybierz pakiet godzin dostosowany do Twoich potrzeb i otrzymaj fachowe wsparcie Wirtualnej Asystentki, które pozwoli Ci skupić się na prowadzeniu biznesu i sprawach najważniejszych. 

Im więcej godzin zarezerwujesz w pakiecie, tym będzie taniej.

10h

145 €

20h

280 €

30h

405 €