wirtualna asystentka - justyna lubawy żak

ZNAJDŹ MNIE W SOCIAL MEDIA

powitanie

nazywam się justyna lubawy - Żak

Wirtualna Asystentka, specjalista od zadań specjalnych, pasjonatka pracy zdalnej i marketingu internetowego.​

Na co dzień wspieram małe i średnie firmy w rozwoju biznesu i budowaniu silnej marki. Zajmuję się między innymi organizacją biura i prowadzeniem wirtualnej recepcji, kontaktem z klientami i kontrahentami, obsługuję sklepy internetowe, montuję treści video, tworzę prezentacje i grafiki oraz prowadzę strony firmowe w Social Media.

Ale nie zawsze byłam Wirtualną Asystentką! Wcześniej miałam okazję pracować jako konsultant do spraw podróżnych oraz asystentka zarządu. Zajmowałam się również sprzedażą online, prowadząc własny sklep internetowy. A ostatnie 6 lat przepracowałam jako housekeeping manager w hotelach nad niemieckim morzem, gdzie nadal mieszkam. Jednak zainteresowanie biznesem online i światem wirtualnym oraz chęć pracy na własny rachunek i bycia niezależną wzięły górę. Dlatego dzisiaj, z satysfakcją zdalnie wspieram przedsiębiorców w budowie rentownych i zrównoważonych firmy, tak aby mieli również czas na naprawdę ważne rzeczy w życiu!

home office

twój biznes jest moim biZNesem

Wirtulana Asystentka, która pracuje z pasją i robi to, co lubi!

Moja praca to aktywny udział w biznesach moich Klientów.  Pomagam im każdego dnia na wielu płaszczyznach, wspieram zarówno w zadaniach służbowych jak i prywatnych i znajduję w tym ogromną pasję!  

0 %

MOJEGO ZAANGAŻOWANIA

Współpracując ze mną i delegując zadania, otrzymujesz moje pełne zaangażowanie w sprawy Twojej firmy.
0 %

TWOJEGO ZADOWOLENIA

dlaczego klienci wybierają właśnie mnie?

Zaangażowanie

Problemy Twojej firmy są moimi problemami.

Poufność

Dbam o Twoje interesy i chronię dane.

Uczciwość

Proste i przejrzyste warunki współpracy to podstawa.

Empatia

Każdy Klient jest dla mnie tak samo ważny.

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta i chcesz dowiedzieć się, jak Wirtualna Asystentka może pomóc w Twojej firmie, skontaktuj się ze mną jeszcze dzisiaj!

consequat. Curabitur Praesent consectetur commodo leo porta. nunc