fbpx

O mnie

Justyna Lubawy - Żak

Pozwól sobie pomóc!

Nazywam się Justyna Lubawy – Żak i jestem wielką fanką marketingu internetowego, która uwielbia testować i korzystać z narzędzi automatyzacji. Moją misją jest pomoc małym kobiecym biznesom i ich właścicielkom zdobywać klientów i generować większą sprzedaż.

Specjalizuje się w marketingu internetowym, narzędziach online i automatyzacji. Współpracuję przede wszystkim z małymi biznesami, które zrodziły się z wielkiej pasji.

Pomagam w całym procesie tworzenia i sprzedaży produktu online oraz rozwoju biznesu w internecie: landing page, strony sprzedażowe, mailing, newsletter, kursy online, video i podcast i wiele więcej.

Przejmuję od Właścicielek firm większość działań online, które wymagają wiedzy marketingowej, technicznej oraz wiążą się z automatyzacją.

Z wykształcenia jestem magistrem turystyki i specjalistką od marketingu internetowego. Zawsze chciałam pracować na własnych zasadach, dlatego kilka lat temu zrezygnowałam z bezpiecznej pracy w hotelu na rzecz biznesu online, który stał się moją pasją. 

Jak rozpocząć ze mną współpracę?

  1. Bezpłatna konsultacja. Opowiesz mi o swoim biznesie, potrzebach i celach. 
  2. E-mail z ofertą. Wysyłam Ci podsumowanie rozmowy oraz ofertę cenową.
  3. Jesteś na TAK. Wybierasz ilość godzin zgodnie z Twoimi potrzebami.  Otrzymujesz ode mnie także stosowne umowy do podpisania oraz ogólne warunki współpracy. 
  4. Opłacasz rachunek.  Wystawiam rachunek z 7-dniowym terminem płatności. 
  5. Współpraca! Działamy w sieci i skalujemy Twój biznes! 🙂

Umów się na konsultację!

Zapraszam Cię na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację online! Wybierz dogodny dla siebie termin, po jego rezerwacji otrzymasz potwierdzenia na maila z linkiem do spotkania online na Zoom.