O mnie

justyna lubawy -zak

Justyna Lubawy - Żak

Pozwól sobie pomóc!

Nazywam się Justyna Lubawy – Żak i jestem wielką fanką marketingu internetowego, która uwielbia testować i korzystać z narzędzi automatyzacji. Moją misją jest pomoc małym kobiecym biznesom i ich właścicielkom zdobywać klientów i generować większą sprzedaż.

Specjalizuje się w marketingu internetowym, narzędziach online i automatyzacji. Współpracuję przede wszystkim z małymi biznesami, które zrodziły się z wielkiej pasji.

Pomagam w całym procesie tworzenia i sprzedaży produktu online oraz rozwoju biznesu w internecie. Projektuję strony internetowe i strony lądowania, ustawiam newslettery, tworzę kursy online i automatyzuję ich sprzedaż, montuję video i podcasty. I wiele więcej…

Przejmuję od Właścicielek firm większość działań online, które wymagają wiedzy marketingowej, technicznej oraz wiążą się z automatyzacją.

Z wykształcenia jestem magistrem turystyki i specjalistką od marketingu internetowego. Zawsze chciałam pracować na własnych zasadach, dlatego kilka lat temu zrezygnowałam z pracy w hotelu na rzecz biznesu online, który stał się moją pasją. 

Jak rozpocząć ze mną współpracę?

  1. Zarezerwuj bezpłatną konsultację. Opowiesz mi o swoim biznesie, potrzebach i celach. 
  2. Podsumowanie rozmowy oraz oferta. Wysyłam Ci podsumowanie rozmowy oraz ofertę cenową.
  3. Jesteś na TAK. Wybierasz ilość godzin zgodnie z Twoimi potrzebami.  Otrzymujesz ode mnie także stosowne umowy do podpisania oraz ogólne warunki współpracy. 
  4. Opłacasz rachunek.  Wystawiam rachunek z 7-dniowym terminem płatności. 
  5. Współpraca! Działamy w sieci i skalujemy Twój biznes! 🙂
justyna lubawy -zak

Umów się na konsultację!

Zapraszam Cię na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację online! Wybierz dogodny dla siebie termin, po jego rezerwacji otrzymasz potwierdzenia na maila z linkiem do spotkania online na Zoom.