fbpx
wirtualna asystentka

WIRTUALNA ASYSTENTKA - ZDALNA POMOC W FIRMIE
Techniczne i marketingowe wsparcie w tworzeniu i rozwoju biznesu online.

Zdalne wsparcie w Twojej firmie to pomoc, która odbywa się z wykorzystaniem komputera i telefonu. Może dotyczyć wirtualnego wsparcia Asystentki w sprawach biurowych i administracyjnych, obsługi klienta i rekrutacji, marketingu oraz prowadzenia Social Media, tworzenia stron internetowych i wielu innych. Wybierając zdalne wsparcie Wirtualnej Asystentki, oszczędzasz na kosztach związanych z tworzeniem dodatkowego miejsca pracy, nie potrzebujesz zwiększać powierzchni biurowej i zapewnić niezbędnego wyposażenia biura.

Zdalne wsparcie Wirtualnej Asystentki jest zdecydowanie dla Ciebie jeśli:

 • prowadzisz firmę i nie masz czasu zająć się biurem i administracją
 • nie znasz się na sprawach technicznych, automatyzacji i możliwościach internetu
 • działasz skutecznie online i potrzebujesz konkretnej pomocy
 • chcesz przenieść swój biznes do sieci, ale nie wiesz od czego zacząć
 • chcesz sprzedać swoje usługi online, ale potrzebujesz pomocy w ich stworzeniu
 • chcesz pogodzić sukces Twojej firmy z czasem dla siebie i rodziny
 • potrzebujesz kogoś zaufanego, kto wesprze Twoje działania
 • nie chcesz zatrudniać nowego pracownika i generować dodatkowych kosztów
 • chcesz skalować swój biznes i… spać spokojnie!

Wirtualna Asystentka to realna osoba, która wszystkie zadania wykonuje wirtualnie (online). Pomaga w sytuacjach, gdy nie masz czasu, określonej wiedzy czy umiejętności. Dzięki nowym technologiom i cyfryzacji możesz zdalnie współpracować z asystentką, która znajduje się na drugim końcu świata. Dzisiaj możesz posiadanie pracownika bez typowej fizycznej infrastruktury biurowej.

Standardowo godzina mojej pracy wynosi 14 EUR netto. Oferuję pakiety godzin, gdzie im więcej godzin kupujesz, tym mniej płacisz. Sprawdź, który opłaca się najbardziej! A najlepiej umów się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiem na wszystkie Twoje pytania. KONSULTACJA

Wirtualna Asystentka może Cię wesprzeć w wielu codziennych działaniach, w zależności od potrzeb Twoich i Twojego biznesu. Zdalna Asystentka przejmie od Ciebie prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych, weźmie udział w spotkaniu biznesowym przez telekonferencję i przygotuje z niego raport. Stworzy rozliczenie delegacji  zestawienia, prezentacje, skontaktuje się z klientami i kontrahentami, zaopiekuje się stroną oraz mediami społecznościowymi Twojej firmy. W razie potrzeby stworzy grafiki oraz animacje zgodne z identyfikacją wizualną Twojego biznesu. Tak naprawdę Wirtualna Asystentka jest w stanie zdalnie prowadzić administrację całego biura i wiele więcej!

Ja moich klientów i klientki wspieram przede wszystkim od strony technicznej oraz marketingowej. Głównie jestem wsparciem biznesów online, którym pomagam zaistnieć w sieci poprzez takie działania jak: modernizacja i zarządzanie stroną internetową, stworzenie strony sprzedażowej/landing page, przygotowanie newslettera/mailingów, ustawienie chatbotów w messengerze, prowadzenie i moderacja stron firmowych na Facebooku, stworzenie ciekawych grafik i video na potrzeby SM czy montaż podcastów. Można powiedzieć, że przejmuję od właścicieli firm większość działań online, które wymagają wiedzy technicznej, wiążą się z automatyzacją i co za tym idzie znajomością konkretnych programów. Doradzam też w kwestiach marketingu internetowego i możliwościach zaistnienia firmy w sieci.

Możesz w szybki i łatwy sposób zapewnić swojej firmie fachowe wsparcie Wirtualnej Asystentki. Po pierwsze konsultacja, podczas której określasz swoje potrzeby i oczekiwania. Ja natomiast informuję Cię o wszystkich szczegółach związanych z naszą współpracą oraz odpowiadam na Twoje pytania. Po drugie umowa o współpracy, w której znajdą się szczegóły zlecenia. Podpisujemy także klauzulę o poufności oraz ustalamy termin realizacji. Po trzecie realizacja zlecenia w ustalonym terminie. Ja zajmuję się zadaniami, które oddelegowałeś/aś, a Ty w pełni skupiasz się na prowadzeniu swojego biznesu i jego rozwoju.

 1. PIENIĄDZE – zdalne wsparcie w firmie opłaca się, bo zyskujesz pracownika bez konieczności tworzenia nowego stanowiska pracy. Płacisz tylko za wykonane zadania lub za przepracowane godziny. Zapominasz o płaceniu ZUS-u, podatków, urlopów czy zwolnień L4. Rozliczasz się wygodnie na podstawie faktury VAT, którą wliczasz w koszty prowadzenia działalności, bez zbędnych formalności.
 2. CZAS – delegując zdania do Wirtualnej Asystentki zyskujesz cenny czas. Wreszcie możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu i sprawach naprawdę ważnych.  Codzienne obowiązki nie będą Cię tak przytłaczać i zajmiesz się rzeczami, które realnie przekładają się na rozwój firmy i stan Twojego konta.
 3. SPOKOJNĄ GŁOWĘ – i spokojny sen! Masz człowieka, który dba o Twoją firmę jak o swoją własną i bierze za nią odpowiedzialność. 

JESTEM DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Umów się na darmową, niezobowiązującą konsultację. 

consectetur dolor. felis porta. massa eget et, Curabitur tristique Sed amet,